Poznaj szczere opinie naszych klientów

Przeprowadzone szkolenie poszerzyło w znacznym stopniu wiedzę pracowników Mirosław Wróbel Sp. z o.o. na temat ochrony danych osobowych. Potwierdzam, że firma Standarder jest godnym polecenia partnerem biznesowym.

Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Niewątpliwe atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość i zaangażowanie. 

Przedsiębiorstwo EURO-KAS Sp. z o.o.

Audyt został przeprowadzony fachowo i z dużą wnikliwością, a dokumentacja została przygotowana szczegółowo i dostosowana do specyfiki naszej działalności.

ryłko

Ryłko Sp. z o.o.

Jako zleceniodawca byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i elastyczności w dostosowaniu oferty do potrzeb odbiorców. Szkolenia zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie,
a program szkoleń przygotowano w pełnym dostosowaniu do zgłoszonych przez nas potrzeb, uwzględniając zróżnicowane potrzeby poszczególnych grup pracowników.

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

Profesjonalna i skuteczna współpraca z firmą Standarder Sp. z o.o. spełniła nasze oczekiwania, w związku z tym, szczególnie polecamy ją innym podmiotom.

KIA Krzewscy Bielany

Konsultanci firmy Standarder pro aktywnie reagowali na nasze trudności i zgłaszane potrzeby. Z korzyścią dla naszej firmy zastosowaliśmy ich wskazówki i porady.

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Dołącz do grona zadowolonych klientów:

OK, rozumiem
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki internetowej.