Poznaj szczere opinie naszych klientów

Przeprowadzone szkolenie poszerzyło w znacznym stopniu wiedzę pracowników Mirosław Wróbel Sp. z o.o. na temat ochrony danych osobowych. Potwierdzam, że firma Standarder jest godnym polecenia partnerem biznesowym.

Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Niewątpliwe atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość i zaangażowanie. 

Przedsiębiorstwo EURO-KAS Sp. z o.o.

Audyt został przeprowadzony fachowo i z dużą wnikliwością, a dokumentacja została przygotowana szczegółowo i dostosowana do specyfiki naszej działalności.

Ryłko Sp. z o.o.

Jako zleceniodawca byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i elastyczności w dostosowaniu oferty do potrzeb odbiorców. Szkolenia zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie,
a program szkoleń przygotowano w pełnym dostosowaniu do zgłoszonych przez nas potrzeb, uwzględniając zróżnicowane potrzeby poszczególnych grup pracowników.

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

Profesjonalna i skuteczna współpraca z firmą Standarder Sp. z o.o. spełniła nasze oczekiwania, w związku z tym, szczególnie polecamy ją innym podmiotom.

KIA Krzewscy Bielany

Konsultanci firmy Standarder pro aktywnie reagowali na nasze trudności i zgłaszane potrzeby. Z korzyścią dla naszej firmy zastosowaliśmy ich wskazówki i porady.

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Dołącz do grona zadowolonych klientów:

OK, rozumiem
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki internetowej.
PREZENT NA DOBRY POCZĄTEK
POBIERZ DARMOWY EBOOK "BEZPIECZEŃSTWO W PIGUŁCE, czyli jak chronić dane w codziennej pracy" – kompendium wiedzy, niezbędnej do wykonywania bezpiecznej pracy z danymi osobowymi.
Poradnik został wysłany na podany przez Ciebie adres email. Dziękujemy!
Klikając ‘Wyślij’ wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail przez Standarder Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach w celu otrzymywania Newslettera z informacjami i ciekawostkami o RODO oraz bieżącymi akcjami promocyjnymi.
:(
×
×
WordPress Popup